Deelnemers

Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4Serie 6Serie 7Serie 8
Zaterdag 20 aprilZaterdag 20 aprilZaterdag 20 aprilZaterdag 20 aprilZondag 21 apilZondag 21 apilZondag 21 apil
09:1512:0014:4517:3009:4512:3015:15
1Wil HollaJoke de BruinHuib Groot ObbinkWilfred KoopsEef van MerkesteinTrudy MooijLeo Smit
2Jan de JongeRichard TroffSimone van AalsburgGerrit de KruijffDebbie ZwartTom JansenRonald Koot
3Wim SalomonsDirkjan de VriesJan de JongJaap de KruijffHenk HoksFred BeumerGuus Cramer
4Selmar VeurinkKitty van de MeerJosé de JongCoby HuismanMaarten in t VeldRicardo RuttenNorbert Rondelez (B)
5Wendy VeurinkMees van der SluysTheo HopmansLida RoskamPeter PrinsErise van der LaanVolker Kassinger (B)
6Ineke Bijsterveld van BezooijenKarel StrijkerHans van ElburgRein KerkhofMarianne ZandstraRoel ten HoveRuud Stricker
7Marcel WeggemansYvonne FailéWalter HubertsBrigitte SchoonLuc ZandstraBep OldenburgerAnnemie van Looveren (B)
8Judith WeggemansDenise TolHélene de RuiterHerman SchotteMike BerghammerHenk OldenburgerRob Weichelt
9Sjaak SchepersHans BakkerDik AtemaHans PetersAntonio MacchiaMarty BolluytZuleika Tromp
10Freddy Ten BrinkeArend SchokkerOllie ZucheGer NillesenJessie VerhoevenBen WiekeraadCory Timisela
11Gerrit LodewegesRegina SchokkerJeanett van WijkRutger KloenEddy van LoonInge HazelegerNico van Zuilen
12Dorte PelgrimRob BesselseBert KruseFrouktje Kloen-HesselsHans HurksJohn de VriesHessel Koers
13Frans SchoenakerHan WestrikJenny KruseWim KieboomMirel van den NoortDik van SteinJan Passies
14Peter van NusWilma van der EntFred DingenoutsNikos FotinakisTheo van de WaalCarlo TimmersAuke Broekhuizen
15Wim EggingBas van der BasMiranda DingenoutsAndré van den NouwelandRinus KlarenbeekHerwin ZweersPeter Hoekman
16Tim GraaflandCoby van SteenbruggePeter van den OeverHenry BolleboomRené BolhuisJurgen Laermans (B)Leo Veen
17Marten DraaijerMarja van Dijk-UittenbogaardRob GorterMinou BolleboomHinke OverduinSandra BeersJan de Bruijn
18Christian de BoerYolanda SchoutenHenk WesterhofJohan AnjewierdenSonja OverduinAndré BeersRon van den Bogaard
19John CarelszLeendert HofmannPetra WesterhofJoke AnjewierdenClaribel MuisHans GrootAlex Bakker
20Michel BaarsRoy DennemanDirk van der KooijJean VerschuerenAndré van BeekBen PenninkhofKoos Venema
21Marco EversbergEls KruiswijkRichard van den BurghSteve GastmansSaskia van de MeerDiana StokMario van der Lee
22Jaap NorbruisAnja ZoomerRonald HoekstraPaul DruytsJohn de WaalRene GooyersKlaas Diderich
23Marcel MiddelburgDanny ZandgrondMarian VerhoefJan de BoerCor van t Hoog
24Ron GrootegoedClenn WerkhovenLeen van HaaftenLordjena AbearHemco Berentsen

De deelnemerslijst “Deelnemers” was voor het laatst gewijzigd op 12 april 2024 09:45.

Scroll naar boven